Jak Vám poradíme?

Technik pro dálkové ovládání (30-36.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval jste elektrotechnický nebo strojírenský obor a hledáte uplatnění ve stabilní společnosti v Brně? Jste technický typ, ale nechcete pracovat v terénu?
Pokud ano, hledáme právě Vás!

Prosperující společnost s významným postavením na trhu hledá pracovní posilu do svého týmu na pozici:

TECHNIK PRO DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ (30-36.000 Kč)

Náplň práce

  • Koordinace v oddělení dálkového ovládání
  • Odpojení přístrojů
  • Komunikace s přislušnými odděleními
  • Komunikace se zákazníky
  • Práce na 1 směnu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření (elektro nebo strojní)
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Samostatnost, loajalitu
  • Technické myšlení

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • 13. plat
  • Jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Kontakt

Kontaktní osoba: Daniela Hůrková, DiS.
Tel.: +420739425983
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis