Jak Vám poradíme?

Mechanik seřizovač (PLAT AŽ 34.000KČ)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nymburk, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 27 000 - 34 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Do výrobní společnosti hledáme šikovného mechanika seřizovače, který je technický nadšenec a chce se zdokonalovat na moderních strojích! Chceme pracovitého člověka, kterému nevadí pracovat na směny a skvěle zapadne do týmu! Pokud jsi to ty?! Rádi se s tebou setkáme! Pošli mi svůj životopis!

Náplň práce

  • Provádět opravy výrobních strojů
  • Pravidelně kontrolovat stav stroj
  • Odpovědnost za bezporuchovou plynulost provozu
  • Provádět diagnostiku a komunikovat s vadami s mistrem výroby

Požadujeme

  • Vyučení a znalosti v technickém oboru
  • Zájem o stroje a elektrotechnické obory
  • Obratnost v práci s PC (Word, Excel, internet..)
  • Chuť se učit novým věcem
  • Zkušenosti budete sbírat ve 12h směnném provozu

Nabízíme

  • Mnoho finanční bonusů a prémií
  • Finančně Vás budeme motivovat odměnami za docházku
  • Též nabízíme při plnění svých povinnost zvláštní finanční prémie
  • Během prvního roku bude Vám do výplaty připlácet odměnu za nástup
  • Během 25 dní dovolené budete moci načerpat energii
  • Nabízíme také příspěvek na obědy
  • Pokud budete chtít se učit víc nabízíme i kariérní posun
  • U nás rozhodně mnohem víc získáte!
  • Lokalita: Milovice

Další informace

Kontakt

Kontaktní osoba: Dagmar Kostihová, DiS.
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis