Jak Vám poradíme?

IT security specialista (60-100.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 60 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Nadnárodní automotive společnost hledá nového zkušeného kolegu do IT týmu SECURITY SPECIALISTŮ (60-100.000 Kč).

Splňujete naše požadavky? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!

Náplň práce

  • správa PKI infrastruktury
  • konfiguruje a správa HSM
  • vymezování opatření a procedur pro použití HSM
  • vylepšování a případné navrhování nových řešení
  • řešení provozních problémů
  • příprava technických dokumentací
  • zapojení do pohotovostní služby (týden jednou za 2 měsíce)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (obor informatiky výhodou)
  • znalosti v oblasti kryptografie, správy digitálních klíčů a certifikátů, certifikační autority
  • orientace v OS Linus a shell skriptování
  • znalost správy serveru Apache
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • všeobecný přehled v ICT oblasti
  • mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • výhodou znalosti HSM (Thales nShield)

Nabízíme

  • možnost home office
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • proplacené přesčasy
  • příspěvky na stravování
  • široký systém benefitů
  • moderní firemní prostředí

Lokalitu: Pardubice

Další informace

Kontakt

Kontaktní osoba: Jan Frus, B.A.
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis