Jak Vám poradíme?

Zkušený Senior účetní (až 45.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 3 500 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi na pozici ÚČETNÍ/SENIOR ÚČETNÍ? Pracujete rádi s čísly a máte analytické myšlení? Rádi byste se uplatnili ve firmě, kde na pracovišti vládnou téměř rodinné vztahy?

Tak to hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní firma právě hledá člověka na pozici SENIOR ÚČETNÍ (AŽ 45.000 Kč)!

Náplň práce

  • účetní agenda
  • zástupnictví v činnostech ve společnosti
  • vypracovávání účetní uzávěrky
  • komunikace s auditory
  • zajištění procesů s platnými účetními zásadami
  • vypracovávání měsíčního a ročního daňového přiznání a DPH
  • podpora a rozvoj systému SAP

Požadujeme

  • VŠ/ SŠ Ekonomického směru
  • zkušenost na obdobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost zákonných a mezinárodních standardů ve výrobních společnostech
  • znalost daňových předpisů
  • zkušenosti/znalost programu SAP či jiných ERP systémů
  • znalost MS Excel
  • německý jazyk výhodou

Nabízíme

  • mezinárodní spolupráce a příležitosti k učení
  • zajímavé výzvy a podpůrný tým
  • týden dovolené navíc
  • stabilní práci v mezinárodní společnosti
  • zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

  • lokalita: Ústí nad Labem

Další informace

Kontakt

Kontaktní osoba: Jan Frus, B.A.
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis