Jak Vám poradíme?

Technik 3D měření (30-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jičín, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s 3D měřením a je to oblast které byste se i na dále chtěli věnovat? Spolehlivost a zodpovědnost je vaše druhé jméno? Pak je tu příležitost právě pro vás! Pojďte rozšířit naše řady a staňte se posilou našeho týmu!

Nadnárodní společnost hledá kolegu / kolegyni na pozici:

TECHNIK 3D MĚŘENÍ (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • provádění 3D měření
  • přebírání CAD dat pro účely měření
  • zajištění správných podmínek v měrovém středisku
  • provádění kalibrace 3D měřících zařízení
  • běžná údržba měřících strojů
  • vedení agendy požadavků
  • spolupráce s konstruktéry
  • práce na 2 směny - ranní / odpolední

Požadujeme

  • znalost měření na 3D včetně SW
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost MS Office
  • řp sk. B
  • spolehlivost a komunikativnost

Nabízíme

  • finanční ohodnocení respektující úroveň znalostí a dovedností
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemné pracovní prostředí s partou prima lidí
  • chutné obědy v místní jídelně
  • kvalitní zaškolení a další osobní i profesní rozvoj

  • Místo výkonu práce: Jičínsko

Další informace

Kontakt

Kontaktní osoba: Irena Holá
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis