Technik obsluhy a údržby víceúčelových strojů (38 - 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubický kraj, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 38 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Už Vás nebaví v této době stále hledat vhodné zaměstnání? Chcete uplatnit své zkušenosti v oboru elektro? Máte splněnou vyhlášku nebo zkušenosti s pájením a zvládnete pracovat samostatně? Pošlete nám svůj životopis a domluvme pohovor!

Náplň práce

  • Práce se selektivními pájecími stroji, robotickým nebo pájení vlnou
  • Obsluha strojů, provádění odborné údržby a opravy
  • Jednání s dodavateli
  • Komunikace s oddělením kvality a dalšími obory ve výrobě

Požadujeme

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Splněnou Elektro vyhlášku č. 50/1978 Sb.
  • Zvládnout běžnou komunikaci v AJ
  • Zručnost a technické myšlení

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Hrazené přesčasy
  • Využití anglického jazyka
  • Dotované stravování
  • Práci s moderními stroji
  • Lokalita: Přelouč

Další informace

Poslat společnosti životopis