Montážník kabelů do terénu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš zkušenosti s montováním kabelů a rozvaděčů a nevadí Ti práce v terénu? Rád dostaneš za odvedenou práci spravedlivou mzdu? Výborně! Hledáme právě Tebe!
Brněnská firma hledá do svého týmu posily na pozici montážníka.

Náplň práce

  • práce dle elektroschémat a technických dokumentací
  • montáže kabelů a rozvaděčů
  • práce převážně v Brně a jeho okolí

Požadujeme

  • min SOU (elektro obor výhodou ale ne nutností)
  • vyhláška 50 velkou výhodou nebo prokazatelná praxe na elektromontážích
  • orientace v montáži kabelů
  • orientace v elektro dokumentaci
  • časově flexibilní člověk
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • plat dle zkušeností a pracovního zařazení
  • bonusový systém, odměny za práci, prémie po zkušební době
  • stravenky
  • používání mobilního tel. pro soukr. účely
  • montážní auto
  • různé slevy u stavebních firem
  • vzdělávání
  • možnost se kariérně posunout
  • místo výkonu práce Brno (a občas i cestování po JM)

Další informace

Poslat společnosti životopis

ID: 4246355  Datum zveřejnění: 26.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.