Údržbář strojů na 2 směny bez noční (až 35000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s údržbou strojů? Rádi byste pracovali jen na 2 směny bez nočních? Dokonce pokud máte vyhlášku 50 (propadlou obnovíme) rádi Vás u nás uvítáme.
Brněnská firma hledá do svých řad posilu na pozici údržbář strojů.

Náplň práce

  • podpora a údržba jednoúčelových strojů
  • vedení příslušné dokumentace pomocí PC
  • analýza poruch + jejich návrhy oprav a opatření
  • plánované preventivní údržby a opravy

Požadujeme

  • min SOU technický obor (elektro)
  • znalost základní práce na PC – denní využití jednoduchých prací
  • ochota práce na 2 směnný režim bez nočních (+ cca 10 směn v roce na noční)
  • AJ výhodou ne nutností
  • min. 1 rok praxe s údržbou strojů (ne budov)
  • určitě nutná orientace v elektro schématech – nutností
  • vyhláška 50 výborná výhoda, pokud je propadlá, možnost obnovit nebo i dodělat
  • výhodou znalost ve fungování pneumatických systémů, elektroautomatizace a mechanických systémů

Nabízíme

  • atraktivní práci v silné nadnárodní společnosti
  • moderní a přátelské prostředí
  • klimatizovaná a čistá výroba
  • 25 dní dovolené
  • zajímavý roční bonus
  • kafetérie 6000 Kč/rok
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované závodní stravování + výborné snídaně, obědy, večeře za super ceny
  • bonusy při životních a pracovních jubileích
  • možnost kariérního růstu

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Poslat společnosti životopis