Technická podpora zákazníků (až 50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 - 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické i komunikativní vlastnosti? Umíte výborně anglicky? Chcete pracovat ve firmě, kde si váží svých zaměstnanců?

Pak je tato nabídka přesně pro Vás! Švýcarský výrobní společnost hledá novou posilu na pozici:

TECHNICKÁ PODPORA ZÁKAZNÍKŮ (až 50 000 Kč)

Náplň práce

  • řešení technických problémů se zákazníky (telefonicky, mailově)
  • účast na istalacích strojů, zaškolení a uvedení do provozu
  • komunikace se zákazníky ohledně potřebných dílů
  • zanášení všech informací do interního systému
  • návštěvy zákazníků dle potřeby (většinou s obchodníkem)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • technické myšlení
  • ideálně zkušenosti z obdobné pozice (zákaznické servis)
  • znalost práce v ERP systému a MS Excel

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonusy
  • auto i pro soukromé účely
  • stravenky
  • příjemné pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Poslat společnosti životopis