Projekťák - možnost part-time/stáž(45-55.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 45 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zájem se neustále vzdělávat? Nedělá vám problém komunikace v anglickém jazyce a máte alespoň středoškolské vzdělání v elektro oboru? Výborně, jste člověk právě pro nás! Neváhejte nám zaslat váš životopis.

Mezinárodní společnost hledá posilu na pozici: PROJEKŤÁK - MOŽNOST PART-TIME/STÁŽ (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba technické dokumentace
  • Podpora při návrzích automatizačních systémů
  • Programování SW aplikací
  • Podpora při návrhu hardware
  • Spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • Alespoň SŠ vzdělání v elektro oboru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Vyhlášku č. 50/1978
  • Aktivní přístup k práci
  • Zájem o obor

Nabízíme

  • Vzdělávací kurzy/školení
  • Možnost Home Office
  • Možnost navázat na HPP po ukončení stáže
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Stravenky

  • lokalitu: Brno

Další informace

Poslat společnosti životopis