Obsluha ohraňováku na 1 směnu (26-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Šternberk, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 26 000 - 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi technický typ a máš zkušenosti s obsluhou ohraňovacího lisu / laseru? Hledáš práci na 1 směnu s volnými víkendy?

Pak není na co čekat, pošli nám svůj životopis a rozšiř řady v úspěšné výrobní společnosti!!!

Hledáme posilu na pozici:

OBSLUHA OHRAŇOVÁKU NA 1 SMĚNU (26-30.000 Kč)

Náplň práce

  • práce podle výkresové dokumentace
  • kontrola vyrobených dílů
  • dodržování pracovních postupů
  • základní nastavení stroje a jeho údržba

Požadujeme

  • praxe v obsluze ohraňovacího lisu podmínkou
  • vyučení v technickém oboru výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • práce na 1 směnu
  • dovolená 25 dní
  • stravenkový paušál

  • místo výkonu práce: okolí Šternberka

Další informace

Poslat společnosti životopis