Pravá ruka ředitele závodu! (30 - 36.000 KČ)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v administrativě? Nemáte rád/a stereotypní práci? Komunikace v angličtině Vám nedělá problémy? Výborně!

Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: PRAVÁ RUKA ŘEDITELE ZÁVODU! (30 - 36.000 KČ)

Náplň práce

  • správa kalendáře ředitele
  • zajišťování služebních cest
  • příprava porad a schůzek
  • zajištění občerstvení
  • vyřizování korespondence
  • vytváření reportů a dokumentů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • praxi na obdobné pozici - výhodou
  • reprezentativní vystupování
  • flexibilitu a chuť k práci

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Vzdělávací kurzy/školení
  • Závodní stravování
  • Firemní akce

  • lokalitu: Žďár nad Sázavou

Další informace

Poslat společnosti životopis