Elektrotester na řídící elektroniku - Plat+super benefity

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Testovat analogová i digitální zapojení-řídících jednotek a LED komponent
* Ověřovat a reportovat vliv environmentálních podmínek na testované obvody
* Programovat SW pro testování elektroniky/ světlometů (Python, LabView)
* Rozvíjet a podporovat testovací zařízení – HW a SW
* Koordinovat dodavatele při novém vývoji a změnách
* Spolupracovat se zahraničními kolegy a dodavateli
* Úzce spolupracovat s R&D odděleními v zahraničí na nových vývojových projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Plat dle zkušeností - pro bažanty 35 000 Kč - pro mazáky až 60 000 Kč
* Flexibilní pracovní doba
* 13. plat
* Bonusy, prémie, příplatky a příspěvky
* 5 týdnů dovolené
* Body do Kafeteria a Edenred karta
* Chceš se za námi přestěhovat? - 5 měsíců tě s ubytováním zajistíme nebo vyplatíme 50 000 Kč v první výplatě
* Občerstvení na pracovišti a dotovaná strava
* Masáže a fitko
* Vzdělávací kurzy a školení
* Možnost profesního i platového růstu
* Kulturní, společenské a firemní akce se super kolektivem
* A kde? - V Jihlavě

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Vývoj a výroba světlometů do automobilů celého světa

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Python - Základy
LabVIEW - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VOŠ/VŠ - obor elektro či strojní
* Praxe na test poli - validace nebo automatizace
* Znalost Python, LabView a CAN/LIN - o tom už jsem psala, ale je to ohromná výhoda, nikoliv podmínka
* AJ nebo NJ - komunikativní - zahraničí prostě neunikneš
* Znalost práce na PC - MS Office - hračka ne?
* Týmového, komunikativního, zodpovědného a pečlivého parťáka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců