Hlavní účetní od 70.000 Kč (2 platy navíc)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 85 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Účtování podvojného účetnictví společností
* Zpracování daňových přiznání
* Spolupráce s daňovými poradci a auditory
* Příprava podkladů k auditům
* Příprava podkladů pro reporting
* Komunikace s úřady
* Účtování evidence majetku
* Vedení malého týmu (2 účetní + 1 externí spolupracovník)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Atraktivní mzdové ohodnocení včetně min. dvou bonusů (každý ve výši cca jednoho platu)
* Flexibilní pracovní doba
* Možnost občasné práce z domova
* Stravenkový paušál
* Nádherné kanceláře v centru Prahy

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

konsorcium firem patřící českému majiteli

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického charakteru
* Kvalifikace Certifikovaný účetní - výhodou
* Praxe v oboru min 5 let
* Komplexní znalost účetnictví včetně české legislativy
* Znalost daňové legislativy DPP, DPH a ostatní"malé" daně
* Zkušenost se setavením konsolidace skupiny výhodou
* Velmi dobrá znalost Excelu
* Středně pokročilá znalost anglického jazyka
* Samostatnost, pečlivost, chuť vést malý tým

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců