SAP FI/CO procesák remote

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Brno-venkov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Globální odpovědnost za procesy SAP FI/CO
* Účast na zavádění S/4HANA Cloud Roll-Out (v některých společnostech firmy)
* Pomáhá při finalizaci implementace controllingového a finančního modulu v SAP
* Testuje nastavení alokací a kalkulací v SAP
* Analyzuje správnost a úplnost dat v SAP pro účely controllingu a financí
* Definování standardů a „nejlepších postupů“
* Definování toho, jak se SAP používá pro finance a controlling, na základě obchodních požadavků
* Podílí se na optimalizaci controllingových procesů
* Zajištění konzistentního používání SAP FI/CO
* Propojení mezi finanční organizací a IT ve společnosti
* Účast nebo vedení projektů SAP jako zavádění SAP do společnosti, větší změny v SAP, projekty zlepšování procesů atd.
* Poskytování školení v oblasti SAP FI/CO a tvorba a aktualizace dokumentace FI/CO

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Motivující mzda dle dosavadních zkušeností
* 30 dní volna
* Pozice je remote s tím, že se 1 týdně ukážete v kanceláři
* Možnost zajištění ubytování v Třebíči na první 3 měsíce
* Možnost i flexibilní pracovní doby
* Stravenky, 13. plat
* Příspěvky na Cafeterii až 1100 Kč měsíčně, penzijko, dopravné
* Relax a workout zóny, příjemné přátelské prostředí
* Jazyk zde nezapomenete, denní využití s možností vzdělávání
* Pravidelné školení, vzdělávání a dbáme na osobní a profesní rozvoj
* Pravidelné akce pro zaměstnance
* Místo výkonu práce Nová Ves/Remote

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

firma poskytující služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ ekonomický směr
* AJ na komunikační úrovni – denní využití jak písemné, tak ústní
* Pokročilá znalost MS Office
* Vyznat se v účetních standardech a v controllingu
* Pokročilý uživatel SAP FI nebo CO modulu (min 3 roky) NUTNOSTÍ
* Aktivní zvídavý člověk, který má sám zájem o práci
* Výborné komunikační a prezentační schopnosti – budete školit nové a stávající uživatele SAPu
* Umět přemýšlet dopředu, co se stane, když nastavím toto takto..
* Výborné alalytické schopnosti
* Řidičský průkaz B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4493674  Datum zveřejnění: 3.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.