Výrobní technolog/ možnost HO

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Optimalizace výrobních procesů
* Zavádění nových technologických procesů
* Analýzy a vyhodnocování dat
* Komunikace s výrobou
* Plánování a sledování nákladovosti strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Flexibilní pracovní doba a možnost Homeoffice
* Nástupní bonus 70.000Kč
* 25 dní dovolené
* 13. a 14. mzda
* Cafeterie
* Dotované stravování
* Výhodný tarif
* Sportovní vyžití a vzdělávání zdarma
* Benefity za věrnost, životní jubilea
* Příspěvek na pojištění
* Místo výkonu práce Jihlava

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jste tělem i duší strojař a chcete pracovat pro mezinárodní společnost s možností profesního růstu?
Hledáme schopného technologa do výroby, který má zkušenost v oblasti obrábění, není mu cizí zlepšování a optimalizace výroby a celkově je silný v analytickém myšlení.
Dejte o sobě vědět a pošlete mi CV na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ technického zaměření
* Pokročilá práce na PC / MS OFFICE, SAP, POWER BI aj.
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Systematičnost a analytické myšlení
* Práce v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4524799  Datum zveřejnění: 21.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.