Tester/Technik (41 - 46.000 kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 41 000 Kč/měsícBonusy, kafetérie, dotované stravování, firemní tarif

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Budete připravovat programy k jednotlivým testům
* Specifikace testovacích zařízení, strojů a přípravků pro výrobu desek plošných spojů
* Optimalizace procesů
* Podílíte se na uvádění zařízení do provozu
* Účastníte se jednání ohledně zlepšení produktu
* Samostatné řešení požadavků

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Částečně dotované stravování
* Flexibilní pracovní doba
* Dovolená 5 týdnů
* Bonusový systém Kafetérie
* Firemní výrobky za zvýhodněné ceny
* Mobilní tarif a další výhody
* Velmi dobrá dopravní dostupnost
* Možnost náhradního volna za přesčasy

Místo výkonu práce: Pardubice

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Moderní, prosperující a dynamická společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Orientace v elektrotechnice - absolventi vítáni!
* Vyhláška 50/ vládní nařízení 194/2022 Sb. podmínkou
* Schopnost porozumět technické dokumentaci
* Schopnost samostatně řešit úkoly
* Zodpovědnost a odolnost vůči stresu
* Praxe na obdobné pozici výhodou
* Komunikativní angličtina výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4591856  Datum zveřejnění: 1.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 41 000 Kč/měsíc