Java Developer

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vývoj webových aplikací s využitím nejen Java 17, ale i Java 8 a 11, Spring Boot, Spring Data, Spring WS
* vývoj back-endu a integrací
* PostgreSQL, Gradle, Maven, OpenApi, REST, SOAP, GitLab, Kubernetes, Docker - VÝHODOU, ale můžeš se to u nás i doučit
* front-end máme v Reactu, pokud tě zajímá i front-end, můžeš u nás pracovat jako full-stack
* spolupráce s fajn kolegy, kteří ti rádi pomohou
* u seniorních kandidátů vítáme zájem o technologický rozvoj týmu a řešených projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* ​stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy
* příjemné pracovní prostředí, prostor pro seberealizaci
* uvítáme tvé vlastní nové nápady
* možnost naučit se spoustu nového, nejen na interních a externích školení
* kariérní růst, který si ovlivníš sám/a
* přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
* kvalitní HW i SW vybavení
* příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/ES, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, firemní akce, kvalitní vybavení i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, možnost částečného home office, a další​​

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Prosperující česká firma.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* nejsou pro nás důležité jen zvé zkušenosti, ale také tvá osobnost
* zajímáš se o moderní technologie a sleduješ trendy ve vývoji aplikací
* máš zkušenost s Java 8 a 11 (17), Spring Boot, Spring Data, Spring WS - alespoň 2 roky
* máš zkušenost nebo se u nás naučíš s PostgreSQL, Gradle, Maven, OpenApi, REST, SOAP, GitLab, Kubernetes, Docker
* znalost češtiny je nutností, angličtina postačí alespoň na úrovni čtení technické dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4591869  Datum zveřejnění: 1.6.2023