Operátor výroby (28.000 – 38.000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Kozomín-Úžice u Kralup nad Vltavou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* výroba a montáž komponentů a výrobků

* základní obsluha strojů ve výrobě

* možnost pracovat v úseku lakovny, svařovny, laseru nebo na montážní lince

* práce s poloautomatickými linkami a manipulace s elektro komponenty

* příprava materiálu a manipulace s díly a výrobky, balení výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 5 týdnů dovolené
* 1 den sick day / zdravotní volno navíc
* možnost parkování zdarma před společností
* příspěvek na dopravu
* stravenkový paušál a dotované dovážené obědy
* nyní ranní směny pondělí až pátek 06:00 – 14:15, část procesů na dvousměnný
provoz - ranní a odpolední, v budoucnu s výhledem na třísměnný provoz
* pracovní oblečení, vč. zajištěné údržby (plně hrazené)
* firemní akce a teambuildingy
* občerstvení na pracovišti, káva, čaj a voda po celý den
* nové a moderní prostory
* práci na hlavní pracovní poměr
* práci vhodnou pro muže i ženy

* Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
* Místo výkonu práce: Kozomín – logistický park CTPark Prague u Kralup n. Vltavou

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected].

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která vyrábí kovové konstrukce pro nastavitelný kancelářský nábytek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* základní / SOU vzdělání
* zkušenosti ve výrobě velkou výhodou, nikoli podmínkou
* manuální zručnost a chuť se učit nové věci
* schopnost obsluhovat výrobní stroje a zařízení
* ochotu pracovat na směny (ranní, odpolední)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců