Nakládka vykládka zavazadel na letištní ploše - Praha Ruzyně

AeroAgency s.r.o.

Místo práce
Praha 6, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.01.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce – nakládka a vykládka zavazadel do letadel, doprava zavazadel k letadlu, práce přímo na letištní ploše

Informace o mzde

dohodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Plánování směn dle Vašich časových možností, krátké směny
(4 hodiny a méně), delší směny 4 – 12 hodin, (nepřetržitý režim)
• Výdělek 160,– Kč za hodinu, odměny za odpracované hodiny ( květen - říjen ),
příplatky za sobotu a neděli, svátek, příplatek za noční práci.
• Práce v moderním prostředí Letiště Václava Havla

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2019 (zbývá ještě 162 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zabýváme se zaměstnáváním na Letišti v Praze

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

K Letišti 1049/57
16100 Praha 6
ID: 3466637   Datum zveřejnění: 22.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   dohodou