Automechanik, autoelektrikář - Letiště Praha

AeroAgency s.r.o.

Místo práce
K Letišti, Praha 6, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

GSE Services a.s. hledá do stávajícího zavedeného kolektivu automechanika či autoelektrikáře na HPP pro pracoviště na Letišti Václava Havla Praha

Pracovní náplň:
servis + opravy speciální pozemní letištní techniky, sloužící k odbavení letadel, práce i na provozní letištní ploše Letiště Václava Havla Praha

Pracovní doba:
Nástup PO – PÁ 7:00 – 15:30, po zaškolení (schopnost samostatné práce ) krátký, dlouhý týden 7:00 – 19:00

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

· Zaměstnání v malém kolektivu stabilní společnosti GSE Services a.s., atraktivní prostředí Letiště Praha

· Pracovní oděv, obuv, příplatky SO+NE, svátek, 4 týdny dovolená

· Hradíme školení na VZV + pracovní plošiny

· Hradíme veškerá školení nutná k výkonu práce

· Možnost rozšíření řidičského oprávnění na skupinu C

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Automechanik

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost, zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zabýváme se zaměstnáváním na Letišti v Praze

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3583962  Datum zveřejnění: 22.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou