Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

AFSI Europe s.r.o. (MPSV)

Místo práce
139, 1 2 Havraň, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:AFSI Europe s.r.o., IČ 27325229, http://www.afsifilters.cz
Pracoviště:Havraň 139, 435 01 Havraň

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jízdní výhody, Příspěvek na dopravu
Podnikové stravování, Stravenky
Dovolená navíc, 3 dny nad rámec Zákoníku práce
Zvláštní prémie, Bonusy

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
- V přímé podřízenosti IT Specialisty;
- Správa, údržba a rozvoj IT nástrojů a systémů (HW a SW);
- Zajištění servisu uživatelům PC ve společnosti AFSI EU vč. centrálních zasedacích místností;
- Spolupráce na projektech řízených IT Specialistou;
- Zajištění funkčnosti "helpdesku" ve společnosti AFSI EU;
- Podpora IT Specialisty v rámci denních rutinních záležitostí;
- Spravování databází;
- Spolupráce s externí společností podporující oblast IT;
- Každodenní správa a podpora počítačové sítě AFSI EU;
- Zodpovědnost za interní IT infrastrukturu a zajištění bezpečnosti interních dat a vybavení;
- Vytváření a dodržování aktuálních itenrních zásad IT procesů.

NABÍZÍME:
- Práci ve stabilní společnosti;
- Příjemné přátelské pracovní prostředí;
- Možnost seberealizace;
- Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů;
- 3 dny dovolené na rámec zákoníku práce, příspěvek na dopravu;
- Otevřenou komunikaci;
- Odpovídající mzdové ohodnocení;
- Možnost seberealizace.

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 11702220748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - databázové systémy
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Práce s PC - Windows
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, komunikativní znalost