Recepční

AG FOODS Group a.s. (MPSV)

Místo práce
Škrobárenská 506, 617 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-15
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:AG FOODS Group a.s., IČ 24668389
Pracoviště:AG FOODS Group a.s.-Škrobárenská, Škrobárenská 506/2, Trnitá, 617 00 Brno 17

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-15
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Požadujeme:
* min. SŠ vzdělání s maturitou
* komunikativní znalost AJ
* dobré komunikační a organizační schopnosti
* znalost MS Office
* ŘP sk. B

Popis činnosti:
* uvítání návštěv
* příchozí telefonáty + přepojování, vyřizování vzkazů, distribuce e-mailů
* přijatá a odeslaná pošta
* organizační a administrativní zajištění agendy, objednávání kancelářských potřeb
* doplňování zboží (káva, čaje, nádobí) a zajištění pořádku v Showroomu
* organizace a koordinace schůzek a porad, zajišťování občerstvení
* spolupráce s ostatními odděleními
Nabízíme:
* zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti
* práci na HPP
* vhodné pro absolventy
* míru samostatnosti a odpovědnosti
* motivující ohodnocení (po zkušební době osobní ohodnocení)
* stravenky
* místo pracoviště Brno

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11700200723

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou