Korporátny právny referent/právna referentka – pre Slovensko

AGEL a.s.

Místo práce
Bratislava, Palisády 56
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Charakteristika pozície:

• kontrola náležitosti právnych dokumentov,
• sledovanie zmien legislatívy,
• vykonávanie a vedenie právnej agendy,
• príprava podkladových materiálov určených pre zasadnutia štatutárneho orgánu spoločnosti, dozornú radu,
• účasť na rokovaniach orgánov spoločnosti, na pravidelných poradách právnych referentov skupiny, zasadnutiach škodovej komisie,
• tvorba výročných správ,
• vedenie registra právnej dokumentácie spoločnosti, e-AGEL,
• komunikácia v skupine,
• reporting.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ponúkame:
• zaujímavú a náročnú prácu v nadštandardnom a stabilnom podnikateľskom prostredí s vysokým potenciálom rozvoja,
• možnosť vytvárať a zdokonaľovať metodiku pre všetky spoločnosti v rámci skupiny.
• prácu v priateľskom kolektíve a v príjemnom pracovnom prostredí,
• zaujímavé finančné ohodnotenie zodpovedajúce znalostiam, skúsenostiam a prínosu pre spoločnosť, benefity a výkonové bonusy.

Miesto výkonu práce:
• pracovisko Bratislava prípadne podľa dohody

Informace o náboru

Nástup:
• Ihneď alebo podľa dohody.

PRIHLÁŠKY vrátane PROFESIJNÉHO ŽIVOTOPISU s telefónnym spojením a emailovou adresou PRIJÍMAME NA emailové adrese: [email protected]. Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Chlumová, personálno-organizačná manažérka, tel: 725 888 907.
UZÁVIERKA PRIHLÁŠOK JE 31. 8. 2017
Vyhlasovateľ si vyhradzuje toto výberové konanie kedykoľvek v jeho priebehu zrušiť alebo pozíciu neobsadiť.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

AGEL a.s. je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa riadením a poradenskou činnosťou v oblasti zdravotníctva. Skupina AGEL je najväčším súkromným zoskupením poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a ďalších poskytovateľov zdravotnej starostlivosti v strednej a východnej Európe.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomika, právo

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• min SŠ vzdelanie,
• všeobecný prehľad v právnej problematike,
• užívateľská znalosť práce na PC (MS Office, internet),
• prax v právnej oblasti výhodou,
• vodičský preukaz skupiny B.
• komunikačné a argumentačné schopnosti, analytické myslenie,
• proaktívny prístup, flexibilita a precíznosť,
• schopnosť a chuť učiť sa a zvyšovať si odbornosť,
• organizačné schopnosti,
• spoľahlivosť, samostatnosť,
• odolnosť voči stresu a schopnosť pracovať pod časovým tlakom,
• bezúhonnosť.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 3183656  Datum zveřejnění: 11.9.2017