Správce IT - pro Laboratoře AGEL a.s.

AGEL a.s.

Laboratoře AGEL a.s., Revoluční 2214/35, Nový Jičín, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•Administrace SW
•Technická podpora koncových uživatelů
•Rozvoj informačních systémů
•Komunikace se zákazníky
•Spolupráce s dodavateli
•Tvorba analýz a statistik

Zaměstnanecké výhody, benefity

•zázemí stabilní dynamické společnosti
•moderně vybavené pracoviště, vstřícný kolektiv
•platové podmínky dle platného mzdového předpisu
•5 týdnů dovolené
•příspěvek na stravování
•příspěvek na životní pojištění
•odměny při životních a pracovních jubileích
•příspěvek na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Laboratoře AGEL a.s.jako součást největší privátní sítě zdravotnických zařízení v České republice disponují komplexní nabídkou laboratorních vyšetření v klinické biochemii, klinické hematologii, klinické imunologii a alergologii, klinická mikrobiologii a parazitologii, lékařské genetice a patologii.
Pro zajištění správné pre-analytické fáze zpracování vzorků provozujeme laboratoře na pobočkách v Novém Jičíně, Ostravě, Šternberku, Třinci, Bílovci, Kopřivnici a Havířově. Síť laboratoří je úzce provázána s perfektně fungující a flexibilní dopravní službou, kterou sami provozujeme. Součástí celku je i několik odběrových míst.
Jednotlivé laboratorní odbornosti poskytují nadstandardní vyšetření v návaznosti na specializovaná onkologická, kardiologická, gastroenterologická nebo iktová centra celé skupiny AGEL a.s.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•Minimálně středoškolské vzdělání (IT výhodou)
•Znalost Windows Serverů
•Základní znalost databází MS SQL
•Praxi v oblasti správy IT
•Dobré komunikační a organizační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 3285024  Datum zveřejnění: 13.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou