Biomedicínský technik/inženýr

AGEL a.s.

Místo práce
Praha, Okres Prostějov, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• orientace ve zdravotnických, laboratorních přístrojích a nemocničním prostředí
• odborná a administrativní činnost spojená s investicemi do zdravotnické a laboratorní techniky:
o komunikace se zdravotnickým personálem
o odborná specifikace přístrojů pro výběrová řízení
o odborné hodnocení nabídek na zdravotnickou a laboratorní techniku
o komunikace s dodavateli zdravotnické a laboratorní techniky
o administrativa a reporty spojené s investicemi (Excel, Word, mail, interní programy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

•práci na zajímavých ambiciózních projektech ve vysoce profesionálním týmu, přátelském kolektivu a příjemném pracovním prostředí
•práci v nadstandardním a stabilním podnikatelském prostředí s vysokým potenciálem rozvoje
•možnost dalšího odborného růstu, školení a vzdělávání
•motivující platové podmínky
•benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, notebook

Informace o náboru

Prosíme o zaslání Vašeho profesního CV na emailovou adresu: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

AGEL a.s. je mezinárodní společností zabývající se řízením a poradenskou činností v oblasti zdravotnictví. Skupina AGEL je největším privátním seskupením poskytovatelů zdravotní péče a dalších zdravotnických zařízení ve střední a východní Evropě.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

•absolvent VŠ studia technického nebo medicínského směru (Biomedicínský inženýr) - odborná způsobilost dle zákona 96/2004 Sb. § 27 výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

samostatnost při řešení úkolů, ochotu rychle se učit, zodpovědný přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 3302789  Datum zveřejnění: 6.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou