Lékař interního oddělení

AGEL a.s.

Podhorská nemocnice, a.s., Nádražní 29, Bruntál, Okres Bruntál
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
03.06.2018
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou, smluvní

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•zabývá se diagnózou a převážně nechirurgickou léčbou onemocnění vnitřních orgánů dospělých pacientů
•řeší diagnostické problémy a léči závažná chronická onemocnění

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Příspěvek na stravování,

- příspěvek na životní pojištění

- příspěvek na penzijní připojištění

- 25 dnů dovolené,

- 3 dny sick days,

- měsíční odměny,

- další vzdělávání,

- úhrada poplatku ČLK,

- pro absolventy nabízíme specializované vzdělávací programy

- letní a zimní tábory pro děti zaměstnanců,

- rekondiční pobyty

- Multisport kartu

- pořádáme dětské dny a předvánoční tvoření,

- zvýhodněné telefonní hovory

- zvýhodněné vedení bankovních účtů

- pomůžeme při zajištění ubytování,

- nabízíme velmi atraktivní mzdu.

Informace o náboru

Prosíme o zaslání Vašeho profesního životopisu na emailovou adresu: [email protected] ... Následně budete ihned kontaktováni

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Podhorská nemocnice a.s. je členem skupiny AGEL. Poskytuje zdravotní péči na pracovištích v Bruntále a Rýmařově pro spádovou oblast Bruntálska, Rýmařovska a Vrbenska, tedy pro cca 65 tisíci obyvatel. Prioritou je pro nás neustálé zvyšování kvality a bezpečí poskytované péče. Tuto skutečnost mj. garantuje opakovaně udělený certifikát o akreditaci od Spojené akreditační komise o.p.s., dále certifikace klinických laboratoří, jakož i akreditace MZČR na vzdělávací programy specializačního vzdělávání pro obory interna, rehabilitační a fyzikální medicína

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Vnitřní lékařství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 3346216  Datum zveřejnění: 27.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou, smluvní