Reagujte bez životopisu

Zdravotní sestra/ bratr

Agentura domácí péče LUSI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Co bude Vaše práce?*

Jezdit do domova klientů po celé Praze
Ošetřovat klienty v jejich přirozeném prostředí
Zajistit předepsanou zdravotní péči - aplikace injekcí, léků atd.
Komunikace v terénu s pacienty a jejich rodinami

*Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?*

Odborné znalosti všeobecné zdravotní sestry/ bratra - maturitní vysvědčení
Samostatné, zodpovědné a příjemné vystupování
Být empatický k potřebám klientů a jejich rodinných příslušníků
Čistý trestní rejstřík
Plynulá komunikace v ČJ

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Co vám můžeme nabídnout?*

Zajímavé finanční podmínky (mzda od 35 000 do 43 000)
Benefity dohodou - služební vůz, MultiSport karta, ubytování
Příspěvek na telefon a kupon MHD
Flexibilní pracovní doba
Profesionální tým, který utváří podobu domácí zdravotní péče v ČR
*Možnost přivýdělku formou DPP/ DPČ, ale nabízíme i praxe/ stáže*
*Vhodné pro maminky na MD, ale i jako přivýdělek k důchodu*

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

ošetřovatelství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kancelář Agentury domácí péče LUSI najdete v centru Prahy 1, pět minut chůze od Staroměstského náměstí. Klientům, kteří jsou imobilní dojíždíme pomáhat po celé Praze. V poskytování domácí zdravotní péče máme dlouholeté zkušenosti. Péče, trpělivost a důstonost jsou naším krédem.
ID: 4060856  Datum zveřejnění: 13.4.2021