Manažer v překladatelský agentuře

Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o.

Místo práce
Washingtonova, Nové Město, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
10.2.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsícMzda bude sjednána na osobním pohovoru.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijímání, zadávání a předávání objednávek, administrativní práce, práce s PC.
Administrativní práce ve firmě se 17-letou působností v Evropě v oblasti překladatelských a tlumočnických služeb, náplň práce:
Přijímání zákazníků a péče o jejich objednávky. Práce v kanceláři s kompletním vybavením bez kolektivu.
Pracovní čas od PO-PÁ 8:30 - 17:00. Znalost jazyka je dostačující na komunikační úrovni.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Plně vybavená kancelář.

Informace o náboru

Všechny informace budou poskytnuty emailem a na pohovoru. Pracovní smlouva se podepisuje na dobu určitou, zpravidla 1 rok. Zkušební doba 3 měsíce. Životopisy žádáme zasílat i s fotografií na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Čestnost, charakter, profesionální přístup k zákazníkům a jejich požadavkům. Znalost práce s PC.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o. začala působit v České republice v roce 2015 jako partnerská agentura slovenské Agentúry PREKLADY A TLMOČENIE s.r.o., která byla založena v roce 2003. Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o. tak může v součinnosti se slovenskou partnerskou agenturou zajišťovat za rozumné ceny kvalitní překlady z cizích jazyků do slovenštiny a naopak včetně úředního ověření překladů.

Pražskou agenturu řídí zkušení manažeři s vysokoškolským vzděláním se specializací na překlady a tlumočení a na management a ekonomii a v oboru pracují více než 20 let.

Naším cílem je udržet stabilitu a prosperitu překladatelských a tlumočnických služeb v České republice.

Od založení společnosti neustále rozšiřujeme počet spolupracovníků a kvalitu nabízených služeb, díky čemuž realizujeme stále větší objemy prací v prvotřídní kvalitě za rozumné ceny.

V současnosti spolupracujeme s více než 300 špičkovými překladateli a tlumočníky z celého světa. Naši rodilí mluvčí zaručují stoprocentní kvalitu a srozumitelnost pro čtenáře, což je pro nás základem úspěchu.

Jako jedna z mála překladatelských agentur máme na webové stránce zveřejněn ceník služeb, což je důkazem seriózního přístupu k zákazníkům.

V první řadě se snažíme vyhovět všem požadavkům a očekáváním, které na nás zákazníci kladou. Dobré obchodní vztahy a diskrétnost jsou pro nás základními pilíři spolupráce.

Počet zaměstnanců

1 zaměstnanec
ID: 3518844  Datum zveřejnění: 2.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc