Animátor v hoteli - Kanárske ostrovy, zimná sezóna 2018/19

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Španielsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
jeseň 2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
870 - 1130 EUR/mesiac, netto + strava a ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SI PRIPRAVENÝ NA SLNKO, ZÁBAVU, PLÁŽE, NOVÝCH ĽUDÍ A KOPEC ZÁŽITKOV?

Chceš cestovať bez rizika? Staň sa nezávislým a získaj skúsenosti mimo domova so zamestnaním, ku ktorému patrí ubytovanie, strava, plat, poistenie a garancia práce.

Chceš sa naučiť jazyky v medzinárodnom tíme? Môžeš žiť a pracovať s mladými ľuďmi z celej Európy.

Chceš premeniť zábavu na svoju prácu? Rob to, čo ťa baví. Športuj, tancuj a stretávaj nových ľudí všade, kde ťa napadne.

Zisti, že nemáš žiadne hranice. Nikto učený z neba nespadol. Získaš dôveru v seba, naučíš sa pracovať v tíme a rozhodovať sa. Uvidíš, že dokážeš robiť veci, o ktorých by si predtým pochyboval.

Ľudia na prázdninách sú vždy na správnej vlne, čo znamená neustálu zábavu.
TY budeš ten, kto im pomôže prežiť nezabudnuteľné prázdniny!

Niečo o tebe:
• máš rád/a deti, teenagerov a dospelých
• si tímový hráč
• hovoríš aspoň jedným cudzím jazykom (ideálne dvoma)
• máš rád nové skúsenosti
• si pripravený učiť sa a baviť sa
• máš čas vycestovať na 4 - 12 mesiacov (nástupy v septembri, októbri alebo novembri)
TAK VITAJ VO SVETE ANIMÁCIÍ!

Ponúkame ti:
• čistý príjem 870 – 1130 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma
• 870 EUR netto – animátor bez skúseností
• 870 – 930 EUR netto – skúsený animátor
• 1130 EUR netto – šéf animátor
• stravu a nápoje v hoteli zdarma (plná penzia)
• ubytovanie v hoteli, prípadne v apartmánoch v blízkosti hotela zdarma
• destinácie na zimnú sezónu 2018/2019: Kanárske ostrovy - Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife, Fuerteventura, La Palma
• sociálne a zdravotné poistenie
• práca v medzinárodnom tíme v peknom prostredí pri mori
• nové kontakty
• zlepšenie jazykových znalostí

Informácie o výberovom konaní

Ako na to:
• reaguj na tento inzerát
• zaregistruj sa na www.prostaff.sk
• absolvuj konkurz so španielskym zamestnávateľom 9.9.2018 v Bratislave (Hotel Bratislava, o 10:00)
• ak si ťa vyberú, balíš kufre a ideš animovať do Španielska

Tešíme sa na Teba!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

Agentúra PRO-STAFF sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do zahraničia za úhradu. Špecializuje sa predovšetkým na sprostredkovanie práce animátorov pre partnerské agentúry a hotely a taktiež organizuje školenia pre začínajúcich animátorov. PRO-STAFF ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť aspoň dvoch cudzích jazykov
- chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
- aktívny vzťah k športu
- skúsenosti s prácou s deťmi výhodou
- podpísanie zmluvy minimálne na obdobie 4 mesiacov
- skúseným animátorom a uchádzačom, ktorí sú k dispozícii na 6 a viac mesiacov, stačí ovládať jeden cudzí jazyk.

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce do zahraničia. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Karpatská 3256/15 (budova Business Center Poprad), kancelária č. 420
05801 Poprad
ID: 2337469   Datum zveřejnění: 20.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   870 - 1130 EUR/mesiac, netto + strava a ubytovanie zdarma