Work and Travel USA, Florida - čašník/čašníčka - Výberové pohovory Košice 13.2.2019 a Bratislava 15.2.2019

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Spojené štáty americké
Termín nástupu
leto 2019
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 14 USD/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skús niečo nové!
Pracuj a cestuj počas celého leta.
Spoznávaj nové kultúry a nových ľudí!
Ponúkame ti jedinečnú možnosť získať pozíciu v programe Work and Travel USA 2019.

Výberové konkurzy:
13.2.2019 Košice
15.2.2019 Bratislava
22.2.2019 Praha

Obsadzované pozície:
• F&B runner (čašník / čka)

Hodinový plat v hrubom (brutto):
• 10 – 14 USD + strava a ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Pracovná doba
cca 8 hodín denne, 5 dní v týždni, dva dni voľna

Termín nástupu
Leto 2019, minimálne na 3 mesiace.

Skúsenosti: vítané
Jazyk: dobrá až výborná znalosť anglického jazyka

Pracuje sa 42 -45 hodín týždenne, nadčasy sú dobrovoľné.
3 zmeny – ranna, poobedná a večerná, môžu byť aj rozdelene.

V prípade záujmu o pozíciu je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze na www.prostaff.sk vyplnením registračného formuláru a následne nás kontaktovať e-mailom a absolvovať pohovor.
Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce do zahraničia. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3589440  Datum zveřejnění: 30.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10 - 14 USD/ hodina