Čašníci a barmani v hoteli v Nemecku - bez poplatkov

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
jar - leto 2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2340 - 2950 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túto pracovnú ponuku obsadzujeme pre nášho zahraničného partnera z Nemecka. Práca v Nemecku je bez poplatkov agentúre.

Čašník/čka – pracuje v hotelovej reštaurácii alebo bare. Náplňou práce sú štandardné povinnosti čašníkov podľa požiadaviek F&B manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného, obsluha hostí v hotelovej reštaurácii, bare a iných hotelových prevádzkach. Potrebné je vzdelanie v danom obore alebo nadobudnuté praktické skúsenosti.

Barman – náplňou práce sú štandardné povinnosti barmana podľa požiadaviek F&B manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného. Vyžaduje sa schopnosť pracovať samostatne za barovým pultom a znalosť miešania kokteilov. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti s prácou podobného charakteru.

• sprostredkovanie práce bez poplatku
• stravovanie za zvýhodnene ceny v zamestnaneckých kantínach
• ubytovanie v apartmánoch za zvýhodnené ceny (230 € za apartmán vo dvojici resp. 350 € za samostatný apartmán pre jednu osobu)
• príplatky za odpracované nedele a štátne sviatky
• 25 – 30 dní dovolenky ročne
• vianočné prémie (pre zamestnancov pracujúcich aj v zime)
• voľný vstup do zábavného parku
• zvýhodnený vstup do firemného fitness centra (25 € na mesiac)
• odvody do nemeckého dôchodkového poistenia, platba pri odchode do dôchodku

Pošlite nám e-mailom životopis v nemeckom jazyku s fotografiou tváre.

Následne je potrebné absolvovať osobný pohovor s nemeckým zamestnávateľom v niektorom z týchto termínov:

12.3.2019 - Kežmarok o 10,00 hod. Europapark Zenturm Hlavné námestie 3.
14.3.2019 - Bratislava, o 10,00 hod. Hotel Bratislava, Seberíniho 9.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

V spolupráci s našimi partnerskými hotelmi a zahraničnými pracovnými agentúrami je v našej ponuke dlhodobá práca v zahraničí a takisto letné brigády v zahraničí pre študentov na rôznych pracovných pozíciách v hotelierstve a cestovnom ruchu. Ponúkame prácu a brigády v zahraničí pre hotelových animátorov, čašníkov, barmanov, recepčné, chyžné, plavčíkov, hostesky, tanečníkov, kuchárov, pomocný personál do kuchyne a rôzne iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Skúsenosti: vítané
Jazyk: výborná znalosť nemeckého jazyka
Pracovná ponuka vhodná pre mužov aj ženy: áno
Pracovná ponuka vhodná pre študentov: áno
Pracovná ponuka vhodná pre páry a skupiny: áno

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce do zahraničia. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Karpatská 3256/15 (budova Business Center Poprad), kancelária č. 420
05801 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Cyril Černák
Tel.: 0905 524 996
E-mail: poslať životopis
ID: 3592873   Datum zveřejnění: 5.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   2340 - 2950 € brutto