Chyžná/chyžný v hoteli v Nemecku - bez poplatkov

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
apríl 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1735 € + strava zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v Nemecku je v známom zábavnom parku a v hoteli, ktorý je situovaný priamo v zábavnom parku.
Máte chuť na zmenu v živote? Končí vám zimná sezóna v Rakúsku alebo Švajčiarsku a chceli by ste vyskúšať niečo nové?
Je tu jedinečná príležitosť pracovať v najkvalitnejšom a najlepšom zábavnom parku sveta v „ EUROPARKU“.

Chyžná – náplňou práce sú štandardné povinnosti chyžnej podľa požiadaviek housekeeping manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti s prácou podobného charakteru.

• sprostredkovanie práce bez poplatku
• bezplatné stravovanie v zamestnaneckých kantínach
• ubytovanie v apartmánoch za zvýhodnené ceny (230 € za apartmán vo dvojici resp. 350 € za samostatný apartmán pre jednu osobu)
• príplatky za odpracované nedele a štátne sviatky
• 25 – 30 dní dovolenky ročne
• vianočné prémie (pre zamestnancov pracujúcich aj v zime)
• voľný vstup do zábavného parku
• zvýhodnený vstup do firemného fitness centra (25 € na mesiac)
• odvody do nemeckého dôchodkového poistenia, platba pri odchode do dôchodku

Pošlite nám e-mailom životopis v nemeckom jazyku s fotografiou tváre v PDF formáte

Následne je potrebné absolvovať osobný pohovor s nemeckým zamestnávateľom v niektorom z týchto termínov:
21.2.2019 - Praha
12.3.2019 - Kežmarok
14.3.2019 - Bratislava

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Europapark sa nachádza v južnej časti Nemecka, pri francúzskych a švajčiarskych hraniciach. Tento zábavný park má 5 štvorhviezdičkových hotelov a viac ako 70 gastronomických zariadení rôzneho typu. Zaujímavosťou je, že je tu najteplejšia klíma v rámci celého Nemecka.

Požiadavky na zamestnanca

Skúsenosti: vítané
Jazyk: základná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
Práca vhodná pre mužov aj ženy: áno
Práca vhodná pre páry a skupiny: áno
Práca vhodná pre študentov: áno

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3597255  Datum zveřejnění: 11.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1735 € + strava zdarma