1 050 EUR

Animátor v hoteli - Kanárske ostrovy, zimná sezóna 2019/2020

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Kanárske ostrovy, Španielsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
jeseň / zima 2019
Celková mzda (brutto)
1 050 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď si s nami predlžiť leto a pracuj na Kanárskych ostrovoch počas zimy 2019/2020. Príď na konkurz, ktorý bude organizovaný v spolupráci s partnerskou agentúrou zo Španielska.

Obsadzované pozície: športový animátor, detský animátor, animátor all-rounder, animátor – tanečník, šéf animátor

Destinácie: Kanárske ostrovy – Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife, Fuerteventura, La Palma

Počet obsadzovaných pozícii: cca 20 voľných pozícií

Jazykové požiadavky: dobrá znalosť dvoch cudzích jazykov (anglicky, nemecky, francúzsky, rusky alebo španielsky).
Skúseným animátorom a kandidátom, ktorí sú k dispozícii na 6 a viac mesiacov, stačí ovládať jeden cudzí jazyk.

Nástupy do zamestnania: september, október, november alebo december 2019.
Záujemcovia musia byť k dispozícii minimálne na dobu 4 mesiacov.
Maximálna doba nie je obmedzená.

Skúsenosti: nie sú potrebné
Práca vhodná pre páry a skupiny: nie
Práca vhodná pre študentov: áno

Úlohou animátora je:
  • zapája sa do všetkých animačných oblastí vrátane detskej, športovej a večernej animácie.
  • organizuje športové turnaje a aktivity v priebehu dňa (aerobik, gymnastika, volejbal, stolný tenis, biliard) a zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch.
  • organizuje kompletný program pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, výlety s deťmi do okolia, večernú animáciu pre deti, tematické večery, diskotéky pre deti, karnevaly, detské show v spolupráci s ostatnými animátormi pod vedením šéfanimátora.

Informácie o mzde

1050 € mesačne v hrubom (980 € v čistom)

• strava a nápoje v hoteli zdarma (plná penzia)
• ubytovanie v hoteli, prípadne v apartmánoch v blízkosti hotela zdarma
• sociálne a zdravotné poistenie
• práca v medzinárodnom tíme v peknom prostredí pri mori
• nové kontakty
• zlepšenie jazykových znalostí

Informácie o výberovom konaní

Ako na to:
• reaguj na tento inzerát
• zaregistruj sa na www.prostaff.sk, prihlás sa na konkurz
• ak si ťa vyberú, balíš kufre a ideš animovať do Španielska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Agentúra PRO-STAFF sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do zahraničia za úhradu. Špecializuje sa predovšetkým na sprostredkovanie práce animátorov pre partnerské agentúry a hotely a taktiež organizuje školenia pre začínajúcich animátorov. PRO-STAFF ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Karpatská 3256/15 (budova Business Center Poprad), kancelária č. 517
05801 Poprad
ID: 3711116   Datum zveřejnění: 14.10.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1050 € mesačne v hrubom (980 € v čistom)