Reagujte bez životopisu

Kuchár v zahraničí, bezplatné sprostredkovanie

Demetra BK s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO OČAKÁVAME OD VÁS
Máte skúsenosti v gastronómii alebo v hoteliérstve a hovoríte aspoň trochu po nemecky? Tak potom ste u nás na správnej adrese! Sprostredkúvame prácu pre kuchárov na všetkých pozíciách začínajúc pomocným kuchárom až po šéfkuchára a to v Rakúsku, Nemecku a vo Švajčiarsku.
Vieme sprostredkovanie aj dobre platené miesto na vedúcich pozíciách. Viac informácií nájdete na našom webe: www.kucharrakusko.sk
Mail: [email protected]. Na tento mail je vhodné posielanie vašich životopisov v nemeckom jazyku.

-bezplatné sprostredkovanie zamestnania
- ubytovanie na samostatnej izbe vrátane wifi
- strava zdarma aj počas voľných dní
- príspevok na rôzne fitnes, športové a voľnočasové aktivity
- viaceré možnosti ďalšieho vzdelávania Mail: [email protected]. Na tento mail je vhodné posielanie CV. Viac infromácii nájdete na našom webe: www.kucharrakusko.sk

Prosíme ao zasielanie vašich životopisov v nemeckom jazyku a vo fromáte WORD mailom na [email protected] Viac informácii nájdete na webe: www.kucharrakusko.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia, hoteliérstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kolegialita, zodpovednosť, flexibilita

Sprostredkovanie zamestnania, bezplatne, www.kucharrakusko.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4506562  Datum zveřejnění: 1.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac