Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár-príprava pokrmov studenej a teplej medzinárodnej kuchyne,kalkulácia,preberanie tovaru,prípravné a čistiace práce v rámci kuchyne.

Zabezpečená strava a ubytovanie, 13,14 plat (Rakúsko a Taliansko),preplatené dovolenky a sviatky + prémie, alebo nadčasy.Zamestnávateľ odvádza za zamestnanca všetky zákonné odvody (sociálne,zdravotné, úrazové poistenie atď.).
Možnosť zabezpečenia dopravy našich kandidátov až na miesto výkonu zamestnania. Takmer vždy je zabezpečené ubytovanie a strava. Sprostredkujeme aj vrátenie daní z AT, DE,CZ, IR,NL, GB atď.

Kandidát zasiela štruktúrovaný životopis v nemčine v programe word na náš mail,kde presne rozpíše od kedy do kedy,kde,na akej pozícii pracoval a čo bolo jej náplňou ,fotografiu pasového formátu, kópiu OP z oboch strán,referencie z posledných zamestnaní v nemeckom jazyku prípadne v IT,prípadné kurzy a certifikáty.Následne ak spĺňa rečovo-kvalifikačné predpoklady bude okamžite zaradený do výberového konania a bude kontaktovaný agentúrou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotely,penzióny,reštaurácie ,bary a iné prevádzky v nemecky hovoriacich krajinách (Rakúsko,Nemecko, Taliansko- Južné Tirolsko, Švajčiarsko, Holandsko atď),gastronómia a ubytovacie služby.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelové,gastronómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kreatívny,pracovitý,bezúhonnosť,nekonfliktný,vyučený, alebo prax v odbore(Kuchár,čašníčka,kozmetička-masérka atď.),schopnosť učiť sa nové veci,teritoriálna a časová flexibilita.

Personálno- pracovná ,školiaca a poradenská Agentúra TITTL s.r.o. Vám poskytne komplexné služby v oblasti zamestnania, personálneho poradenstva , sprostredkovania zamestnania v zahraničí na základe povolení od Ústredia práce sociálnych vecí a rodiny prípadne odborom živnostenského podnikania.Pre našich uchádzačov okrem iných služieb zabezpečujeme dopravu až na miesto výkonu práce a taktiež vrátenie daní z AT, DE,CZ, IR,NL, GB atď.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Agentúra TITTL s.r.o.
Na pažiti 41/930
91951 Špačince
www.agency-tittl.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Erich Tittl
Tel.: 0948088812
E-mail: [email protected]
ID: 3178785  Datum zveřejnění: 5.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2000 - 5000 EUR/mesiac, V závislosti od pozície,kvalifikácie,krajiny a