Obchodně-technický zástupce

AGGLU CZ, s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme člověka, který je technicky zdatný a má chuť se nadále vzdělávat v této oblasti.

Co bude náplní Vaší práce?
- dosahování a zvyšování obchodních cílů
- samostatnost
- prodej
- vidět možnost rozvoje firmy a aktivní vyhledávání nových zákazníků
- péče o svěřené zákazníky
-monitorování trhu a aktuálních trendů s cílem sdílet zjištěné informace s kolegy v obchodním týmu
- nebát se příležitostné technické práce u zákazníka (malý servis)
- zpracovávání obchodní administrativy a prezentování dosažených výsledků nadřízenému
- výsledky práce v obchodní sféře
- seriózní vystupování a bezproblémová komunikace
- dodržování stanovených pracovních postupů
- cestování

Jde o typ prodeje, kde se pracuje na dlouhodobějších projektech. Práce obchodního zástupce v naší společnosti zahrnuje hlavně nové výzvy a aktivní komunikaci se zákazníky a kolegy. Obchodní zástupce by se měl hlavně zajímat o to, jak poskytovat zákazníkům co nejvíce podpory. Také by měl být orientován na výsledky a cíle.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme
-možnost seberealizace pro ambiciózní a motivované lidi
- pestré náplň práce, možnost být úspěšný a ukázat, co v obchodě víte
- progresivní, dynamicky a neustále se rozrůstající společnost s kolektivem, na který se lze vždy spolehnout
Další benefity:
- program zaměstnaneckých akcií - sport, kultura, vzdělávání
- motivující systém finančního ohodnocení
- služební auto, notebook, telefon

Informace o náboru

Je to na Vás!
V případě zájmu o tuto pracovní pozici nám prosím zašlete svůj životopis nebo nás můžete kontaktovat na níže uvedených kontaktech.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.5.2021 (zbývá ještě 23 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technické

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti s obchodem v technickém oboru, s prodejem technických řešení.
Obchodního a týmového ducha, chuť učit se novým věcem.
Umění naslouchat zákazníkovi a hledat řešení.
Samostatnost, spolehlivost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pozici obsazujeme pro společnost AGGLU CZ, s.r.o., která je jednou z poboček slovenské společnosti AGGLU SK, s.r.o. V Maďarsku je to pobočka AGGLU HU. Všechny pobočky vznikají za účelem poskytnutí kvalitních a rychlých služeb.
Celkově nabízíme nejširší sortiment průmyslových lepidel značek Neoflex, EOC, Leuenberger, Menichetti a jiné. Zároveň se specializujeme na servis a kvalitní poradenství. Naším posláním je zajistit bezproblémový chod společnosti našich zákazníků, pocit bezpečí a jistoty v osobním i pracovním životě našich zaměstnanců a podpořit projekty, které mají smysl.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Příkop 843/4
60200 Brno - Zábrdovice

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Gabriela Veselovská
Tel.: +421915940211
E-mail: poslat životopis
ID: 4068106  Datum zveřejnění: 23.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc