Obchodný zástupca pre predaj osiva a poradenstvo

AGROFINAL spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko, Slovenská republika (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 eur brutto + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj osiva v SR
odborné poradenstvo zákazníkom

služobný automobil
mobilný telefón
notebook
motivujúce ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
- Zamestnanie v spoločnosti s perspektívnym rastom
- Miesto výkonu práce: stredné, severné, východné Slovensko
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- zaujímavé firemné benefity

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Znalosť poľnohospodárskeho odvetvia, prax v odbore vítaná.

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- dobré komunikačné schopnosti
- orientácia v odbore
- pozitívny prístup k práci

Spoločnosť AGROFINAL group s.r.o., zastupuje a rozvíja francúzske šľachtenie kukuríc, slnečníc a repky v viac ako 20 rokov. Jej súčasťou je aj spoločnosť CANDOR, s.r.o. vykonávajúca svoju činnosť na území SR.
Našim hlavným poslaním je podpora klientov a obchodných partnerov pri ich expanzii pomocou kompleného a sofistikovaného predajného systému a individuálnych služieb. Zameriavame sa na maximálnu efektivitu, zlepšenie ekonomických parametrov klientov a ich všeobecnú podporu.

Spoločnosť Agrofinal, s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Petrská 1161/24
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Kovačiková
Tel.: +421948383893
E-mail: poslať životopis
ID: 3179256   Datum zveřejnění: 27.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   900 eur brutto + diéty