Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pracovník třídění

AgroFresh GmbH

Místo práce
3923, Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
10.09.2022
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 700 EUR/měsíc• V Rakousku se vyplácí 14 platů, vánoční odměny a odměny za dovolenou • možnost pobírat přídavky na dítě v Rakousku, příspěvek na dojíždění

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naši zaměstnanci jsou pro nás důležití, protože tvoří základní kámen našeho úspěchu. Nabízíme zajímavou a pestrou práci v tradiční společnosti z Waldviertlu.
Chcete být při tom?

Vaše činnost:
• Kontrola kvality zboží
• Prvotní posouzení přijatého zboží
• Obsluha různých zařízení, plně automatická třídicí, leštící a mycí linka

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• dlouhodobou práci na plný úvazek (38,5 hod. týdně; po-pá od 7:30 do 16:30)
• příjemné a rodinné pracovní prostředí
• možnost čeprat v rakousku přídavky na děti, příspěvek na dojíždění
• pestrou pracovní náplň
• pracovní zařazení a mzdu dohodneme na základě vašich osobních a profesních kompetencí.
Nabízíme hrubou měsíční mzdu podle kolektivní smlouvy pro manuální pracovníky. V závislosti na odborných zkušenostech a kvalifikaci je samozřejmě možnost dohodnout se na vyšší mzdě!

Informace o náboru

POŠLETE PŘIHLÁŠKU JEŠTĚ DNES:
+43 664/3909876 (Florian Bruckner)
nebo na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:
• znalost němčiny, není podmínlou
• průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou
• schopnost samostatné práce s orientací na výsledek
• týmový duch a spolehlivost
• radost z práce s moderními stroji
• znalosti z oblasti zemědělství výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AgroFresh GmbH je jedna z předních společností v Dolním Rakousku nedaleko českých hranic, která se zabývá výrobou a balením brambor a bramborových polotovarů a také mezinárodním obchodem s bioprodukty.
Cílem nás a našich zaměstnanců je profesionálním způsobem zásobovat velkoobchody a maloobchody s potravinami v Rakousku a EU. Spolehlivost a flexibilita jsou naše silné stránky, na které se mohou naši zákazníci a dodavatelé spolehnout.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Florian Bruckner
Tel.: +436643909876
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4421522  Datum zveřejnění: 9.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/měsíc