Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pracovník do výroby (m/ž/j)

AgroFresh GmbH

Arbeitsort
Jagenbach, 3923, Österreich
Art des Arbeitsverhältnisses
Vollzeitbeschäftigung, Teilzeitbeschäftigung
Gehalt (brutto)
1 880 EUR/MonatV Rakousku se vyplácí 14 platů, vánoční odměny a odměny za dovolenou • možnost pobírat přídavky na dítě v Rakousku, příspěvek na dojíždění

Informationen über die Arbeitstelle

Arbeitsinhalt, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

Vaše činnost:
• Třídění oloupaných brambor
• Obsluha varny a dalších zařízení
• Balení a etiketování
• Kontrola zboží

Váš profil:
• týmový duch a kolegiální chování
• znalost němčiny, není podmínlou
• schopnost samostatné práce s orientací na výsledek
• řidičský průkaz skupiny B a osobní auto, které vám umožní dopravit se na pracoviště

Pracovní doba při práci na plný úvazek (třísměnný provoz od pondělí do pátku):
• 1. směna: od 6:00 do 14:00
• 2. směna: od 14:00 do 22:00
• 3. směna: od 22:00 do 6:00

Zusätzliche Leistungen, Vorteile

Nabízíme:
• dlouhodobou práci na plný úvazek (38,5 hod. týdně)
• možnost částečného úvazku
• možnost čeprat v rakousku přídavky na děti, příspěvek na dojíždění
• příjemné a rodinné pracovní prostředí
• pestrou pracovní náplň
• pracovní zařazení a mzdu dohodneme na základě vašich osobních a profesních kompetencí.
Nabízíme hrubou měsíční mzdu podle kolektivní smlouvy pro manuální pracovníky. V závislosti na odborných zkušenostech a kvalifikaci je samozřejmě možnost dohodnout se na vyšší mzdě!

Anforderungen an den Mitarbeiter

Für die Stelle sind Bewerber mit der Ausbildung geeignet

Grundausbildung
Mittelschüler
Mittelschulbildung ohne Abitur

Sprachkenntnisse

Deutsche Sprache - Grundstufe (A2)

Führerschein

B

Inserierende Gesellschaft

Kurze Charakteristik der Gesellschaft

AgroFresh GmbH ist in der Produktion und Verpackung von Kartoffeln und Kartoffel-Convenience-Produkten sowie im internationalen Handel von Bioprodukten eines der führenden Unternehmen Niederösterreichs, nahe der tschechischen Grenze. Unsere Mitarbeiter engagieren sich für die professionelle Versorgung des Lebensmittelgroß- und Einzelhandels in Österreich und der EU. Verlässlichkeit und Flexibilität sind unsere Stärken, auf die sich unsere Kunden und Lieferanten verlassen können.
AgroFresh GmbH je jedna z předních společností v Dolním Rakousku nedaleko českých hranic, která se zabývá výrobou a balením brambor a bramborových polotovarů a také mezinárodním obchodem s bioprodukty.
Cílem nás a našich zaměstnanců je profesionálním způsobem zásobovat velkoobchody a maloobchody s potravinami v Rakousku a EU. Spolehlivost a flexibilita jsou naše silné stránky, na které se mohou naši zákazníci
a dodavatelé spolehnout.

Anzahl der Mitarbeiter

25-49 Mitarbeiter
ID: 4423641  Datum zveřejnění: 14.9.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 880 EUR/Monat