Reagujte bez životopisu

Programátor - Inženýr vývoje HW/SW pro ARM – Developer C, C++

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude vývoj produktů založených na ARM platformě ve společnosti, která se více než 30 let zabývá vývojem specializovaných softwarových řešení. Podílejte se na zajímavých projektech a buďte u počátku zcela nových řešení.

Náplň Vaší práce:
Vývoj produktů založených na ARM platformě
Vývoj firmware s komponenty LoRa, GPS a IMU (C ++, C)
Výběr hardware pro čidla a bezdrátovou komunikaci a jeho programování
Testování vyvinutých řešení
Tvorba technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odpovídající mzdové ohodnocení 50 000,-Kč/měsíc a více
Příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti
Příspěvek na stravování
Možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění
Možnost práce v režimu Home Office a pružné pracovní doby
Firemní vzdělávání a školení
Výhodný firemní mobilní tarif i pro soukromé využití
Možnost firemního bytu
Zaměstnání na HPP - plný úvazek na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou

Informace o náboru

Podílejte se na zajímavých projektech a buďte u počátku zcela nových řešení. Těšíme se na zaslání Vašeho životopisu. V případě jakéhokoliv dotazu volejte 603 861 133.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnika - slaboproud

Ostatní znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výhodou VŠ elektrotechnické vzdělání (slaboproud)
Zkušenosti s mikrokontrolery ARM
Analytické myšlení
Ochota učit se nové věci a vymýšlet řešení různorodých úloh
Znalost jazyka C, C++
Znalost síťových protokolů výhodou
Schopnost samostatné práce a rozhodování
Zodpovědnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost AgroKonzulta se více než 30 let zabývá vývojem specializovaných softwarových řešení. Podílejte se na zajímavých projektech a buďte u počátku zcela nových řešení.
Působíme v oblasti vzdělávání dospělých, vývoje a výzkumu. Další naše činnosti se týkají nákupu a prodeje zboží.
Máme zákazníky a obchodní partnery v několika zemích světa.
Přidejte se k nám a získejte dlouhodobé uplatnění ve společnosti s 30letou historií.
ID: 4057650  Datum zveřejnění: 7.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc