CAD/CAM Programátor (ž/m) - Žatec

AHK Services s.r.o.

Místo práce
Žatec, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vyhotovení a optimalizace programů pro frézování v CAM-systému (hyperMILL) dle výkresů a CAD-předlohy
- stanovení optimálních cyklů pro frézování a opracování
- zhotovení pracovních a upínacích plánů
- technické odsouhlasení s ostatními odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

- rozmanité a napínavé pole úkolů v mezinárodním prostředí
- rychlé převzetí zodpovědnosti
- dobré možnosti výdělku a benefity přiměřené trhu
- zapracování a kvalifikování v německé centrále

Informace o náboru

Vzbudili jsme Váš zájem? Těšíme se na Vaše ucelené žádosti a podklady (životopis, motivační dopis, …) s údajem Vašeho nejbližšího možného termínu nástupu a Vaší platové představy e-mailem nejlépe v němčině.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

úspěšně ukončené technické vzdělání v oblasti strojírenství a ideálně máte první zkušenosti v oblasti slévárenského modelářství

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- máte základní znalosti v oblasti CAD a máte první zkušenosti se systémy CAD a CAM, popř. alternativně máte zkušenosti v oblasti CNC-obrábění a zájem o CAM-programování
- můžete se vykázat dobrými znalostmi výpočetní techniky (MS Office ERP-systémy)
- rychle chápete a disponujete vysokou měrou v oblasti chápání kvality
- jste schopná/-ý pracovat v týmu, spolehlivá/-ý a pracujete pečlivě, jakož i strukturovaně
- ideálně disponujete znalostmi německého jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naším klientem je německá slévárna železa Römheld & Moelle se sídlem ve městě Mainz. Römheld & Moelle zhotovuje přetvářecí nástroje pro automobilový průmysl a komponenty pro strojírenství až do 40 tun kusové hmotnosti. V Německu zaměstnává společnost okolo 200 spolupracovníků. Pro rozšíření výrobních kapacit bude v České republice vybudován závod pro výrobu slévárenských modelů z polystyrénu s cca 20 spolupracovníky.
Pro posílení svého týmu v českém závodě v Žatci hledá nyní společnost angažovanou/-ho kandidátku/-a na tuto pozici.
ID: 3391223  Datum zveřejnění: 16.5.2018