Reagujte bez životopisu

OTC Associate

Ahoy Career

Miesto práce
Varšava, Poľsko
Termín nástupu
na základe vzájomnej dohody
1 210 - 1 320 EUR/mesiac- Finančná odmena za podpísanie zmluvy - Finančná odmena za relokáciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca sa obchodným poradenstvom, poskytujúca služby v oblasti strategy & consulting (obchodné a strategické poradenstvo), interactive (mediálne a marketingové stratégie), technology (technologické poradenstvo, cloud a kybernetická bezpečnosť) a operations (transformácie existujúcich obchodných modelov).

Ponuka je vhodná na štart a je určená pre Slovákov, ako aj Čechov :)

Náplň práce

- Denná interakcia so zákazníkmi a internými stakeholdermi v súvislosti so zberom a vybavovaním objednávok, nastavením úverových limitov a riešením sporov
- Zodpovednosť za priradené portfólio ako napríklad minimalizácia zostatkov na účtoch zákazníkov a včasné riešenie sporov prostredníctvom profesionálnych vzťahov s internými a externými zákazníkmi
- Poskytovanie presných odpovedí na otázky zákazníkov (interné aj externé) prostredníctvom emailu a telefonického kontaktu
- Zlepšovanie procesov a optimalizácia peňažných tokov na priradených portfóliách

- Pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy = prvá je na 6 mesiacov
- Finančná odmena za podpísanie zmluvy
- Finančná odmena za relokáciu
- Plný pracovný komfort – súkromná lekárska starostlivosť, životné poistenie, prístup k platforme MyBenefit
- Denné používanie cudzích jazykov a nových technologických riešení
- Spolupráca s rôznymi známymi globálnymi klientmi
- Neustála podpora a prehľadný rozvoj kariéry od tvojho prvého dňa v kancelárii – k prvému pracovnému dňu ti bude pridelený tzv. Buddy, ktorý ťa bude sprevádzať celým školením a aklimatizovaním sa v novej práci
- Zameranie na tvoje silné stránky a neustála spätná väzba umožňujúca rýchly profesionálny rast, ako aj budovanie nových zručností pomocou rôznych online školení
- Flexibilný prístup, ktorý umožňuje primeranú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, kde sú športové aktivity, výlety a dobrovoľnícke iniciatívy súčasťou bežného každodenného života
- Záväzok znižovať náš vplyv na životné prostredie, pokiaľ ide o uhlík, vodu a odpad, v priestoroch spoločnosti a v komunitách, v ktorých pracujeme a žijeme, zapojením sa do rôznych iniciatív
- Moderná, ekologická kancelária v centre Warszawy
- Rôzne herne v priestoroch spoločnosti
- Bezplatné parkovanie pre bicykle
- Coffee breaks na terase

Informácie o výberovom konaní

životopis v Angličtine

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie, ekonómia

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý
Analytické myslenie - Mierne pokročilý
Chuť učiť sa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti s analytickými činnosťami budú veľkou výhodou
- Veľmi dobré komunikačné schopnosti
- Schopnosť a chuť učiť sa nové procesy/ postupy

Ahoy!

Sme medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na český, slovenský, maďarský a rumunský trh.
Následne sa pre našich klientov snažíme nájsť vhodného kandidáta a naštartovať mu tak kariéru v zahraničí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4144565  Datum zveřejnění: 18.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 210 EUR/mesiac