Reagujte bez životopisu

Junior Support Engineer

AIK IT Digital s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
1. 10. 2020
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsícVariabilní složka na základě výkonu práce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímáte se o MODERNÍ TECHNOLOGIE, AUTA a hledáte STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ? Máte drive a jste pracovití?

Co nabízíme:
- Kariéru v rámci nejmodernějších technologiích a support ve výrobě v oblasti auto-motive
- Účast na mezinárodních projektech pro přední světovou společnost v atraktivní oblasti Průmyslu 4.0
- Správu a support nových generací vozů
- Skvělou příležitost pro nastartování vaší kariéry v IT
- Dlouhodobou spolupráci
- Poskytnutí školení a celkové podpora v začátcích projektu. Vše Vás naučíme!
- Relokační balíček při nástupu
- Příležitost být součástí expertního týmu

Jaký profil hledáme:
- Kandidáty (m/ž), co mají chuť na sobě pracovat, učit se novým věcem a kariérně se posouvat
- Absolventy SŠ/VŠ
- Analytické myšlení a schopnost systémové analýzy

Výhodou bude:
- Zkušenost s implementací výrobních/MES systémů do výrobního prostředí
- Zkušenost s nasazováním softwarových aplikací typu MES, APS nebo ERP ve výrobních společnostech
- Znalost řídících algoritmů, komunikačních protokolů, HMI programování
- Znalost PLC
- Vysoká škola technického směru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AIKIT je full-service IT společnost, která realizuje dodávky řešení a IT podpory rozsáhlých systémů a zajišťuje sw vývoj produktů.
Spolupracujeme s významnými technologickými společnostmi v Evropě od korporací, malých středních podniků a startupů, kterým pomáháme realizovat projekty s globálním dopadem.

Kouřimská 2350/3
13000 Praha
ID: 3963893  Datum zveřejnění: 7.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc