Hledáme spolehlivého řidiče C+E (každý den doma)

AIR TRANS Petr Frýdl s.r.o.

Horní Hradiště 70, 33101 Plasy, Plzeňský kraj, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o vnitrostání přepravu (převozy Štěnovice-Rokycany); 12-ti hodinová pracovní doba, tzn. každý den doma; turnusové směny (4 dny práce, 2 dny volna); vynikající platové podmínky odpovídající mzdě v mkd; vhodné pro uchazeče Plzeň a okolí, Rokycany a okolí, Plzeň-sever.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B, C, E

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost, týmový duch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme malá rodinná firma, která se zabývá mezinárodní a hlavně vnitrostátní kamionovou dopravou.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3192910  Datum zveřejnění: 20.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000