Systémový administrátor

AirExplore, s.r.o.

Miesto práce
Krajná 29, 821 04 Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám!
Letecká spoločnosť AirExplore sa orientuje predovšetkým na poskytovanie služieb v oblasti nepravidelnej leteckej prepravy osôb (charterové lety) a prenájmu lietadiel s posádkou (ACMI).
Aktuálne hľadáme zručného kolegu do nášho tímu na pozíciu správcu systému -
administrátora otvoreného plánovacieho/operačného IT systému našej leteckej spoločnosti, postaveného na báze programovacieho jazyka Prolog.
Bude zodpovedný za:
- Nastavenie, správu a prevádzku systému;
- Zaškoľovanie a každodenné poradenstvo užívateľom systému v rámci spoločnosti;
- Komunikáciu s developerom systému.

Informácie o mzde

mzda od 1800 Eur brutto - bude dohodnutá v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta individuálne

- zaškolenie v zahraničí (v sídle developera IS)
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- moderné pracovné prostredie (vlastné parkovisko:-)
- atraktívne prostredie leteckej prepravy

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti. Vzhľadom na počet záujemcov, budeme kontaktovať len kandidátov pozvaných na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť programovacieho jazyka Prolog
- plynulá znalosť anglického jazyka
- komunikačné a organizačné schopnosti
- zmysel pre detail.

Letecká spoločnosť AirExplore prevádzkuje šesť lietadiel typu Boeing 737. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na prevádzkovanie letov mimo Slovenskej republiky (Európa, Afrika, juhovýchodná Ázia, Blízky Východ).
Viac informácií: www.airexplore.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Krajná 29
82104 Bratislava

ID: 3628874   Datum zveřejnění: 25.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   mzda od 1800 Eur brutto - bude dohodnutá v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta individuálne