Konzultant pro automatizaci firemnych procesu

Aiviro s.r.o.

Aiviro s.r.o., Purkyňova, Brno-Medlánky, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co práce konzultanta obnáší?

  • Staneš se klíčovým hráčem při nasazování našeho AI produktu u klientů.
  • Nejdříve se detailně seznámíš s naším produktem a jeho možnostmi.
  • Pracovní náplní je analýza požadavků klienta, návrh optimalizace procesů a jejich realizace.
  • Na denní bázi budeš aktivně komunikovat s klienty, zjišťovat jejich potřeby a řešit případné výzvy spojené s integrací našeho Aivira.
  • Tvojí pravou rukou bude zkušený Python programátor, jenž na základě tvých pokynů implementuje automatizaci u našich klientů.
  • Součástí práce je i dlouhodobá možnost školit naše partnery a klienty v používání Aivira.
  • Budeš pracovat na MacBooku s nástroji jako Google Workspace, Miro a ClickUp.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co u nás najdeš?

  • zajímavou práci v AI oblasti
  • volnou pracovní dobu
  • možnost Homeoffice
  • neomezenou dovolenou (po 1 roce)
  • příspěvek na multisportku
  • stravenkový paušál
  • teambuildingy
  • příjemné pracovní prostředí s kvalitní výběrovou kávou
  • Notebook
  • občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

IT, Administrativa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Google Workspace, Miro a ClickUp. - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 Co by jsi měl/a umět?

  • Aktivně komunikovat se zákazníky a chápat jejich potřeby.
  • Analyzovat problémy a nalézat jejich řešení
  • Analyticky přemýšlet a logicky uvažovat
  • Poznat firemní procesy
  • Tvořit vývojové diagramy
  • Znalost ERP systému HELIOS výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Aiviro s.r.o. je inovativní rychle rostoucí startup v oblasti AI. Od roku 2019 vyvíjíme průlomový produkt, který za pomoci umělé inteligence vizuálně ovládá uživatelské rozhraní jakékoliv aplikace a tak umožňuje jednoduše automatizovat procesy napříč firmou. Pomocí automatizace rutinních procesů šetříme klientům desítky hodin rutinní práce každý den, aby se mohli věnovat kreativní práci s vyšší přidanou hodnotou.

Inovace a moderní nástroje
V Aiviru věříme v neustálou inovaci a používáme moderní nástroje, abychom posunuli hranice v oblasti využití umělé inteligence v praxi. Tvůj přínos bude klíčovým prvkem naší mise vytvářet revoluční produkty v oblasti automatizace.

Otevřenost vůči AI
Věříme, že právě tato technologie změní způsob, jakým firmy budou pracovat. Pokud máš zájem o AI a chceš být na špičce této inovace, Aiviro je pro tebe ideálním místem.

Globální ambice a rychlý růst
Aiviro není jen startup, je to dynamická společnost s globálními ambicemi. Naše inovační produkty v oblasti umělé inteligence oslovují klienty po celém světě, a právě ty můžeš být klíčovým článkem v našem rychle rostoucím týmu. Tvá práce u nás může otevřít dveře k mezinárodním projektům a skvělým příležitostem.
ID: 4802397  Datum zveřejnění: 8.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc