Obchodní zástupce

ALCA CZ SE

Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsícvelmi motivační systém v závislosti na obchodních výsledcích

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pravidelná návštěva stávajících zákazníků – distributorů a koncových uživatelů brusiv.
Jedná se o firmy všech velikostí, od truhlářů po velké výrobce nábytku, stejně jako o kovovýroby všeho druhu. V rámci návštěv je obchodník v kontaktu zpravidla s výrobou, kde řeší technické poradenství a testování jím doporučených produktů a postupů. Dále je v kontaktu s nákupním oddělením, kde řeší záležitosti ohledně cen a dodávek.
- Vypracování nabídek.
- Sledování platební morálky odběratelů.
- Vyhledávání potenciálních zákazníků.
- Občasná účast na zahraničních školeních – především společně se zákazníky.

- Pravidelný reporting nadřízenému.
- Účast na poradách.
- Aktivní spoluúčast při praktickém testování nových produktů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

mobil, PC, služební auto, stravenky, home office, dovolená navíc 5 dnů,
sick days, firemní akce, možnost dalšího vzdělávání a příspěvků na pojištění a další

Informace o náboru

Přijímáme výhradně e-mailový kontakt s životopisem a motivačním dopisem pro první kolo. Při postoupení do druhého kola vás budeme sami kontaktovat po 20.3.2020

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

obchodně technické

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Komunikační schopnosti - Základy
HELIOS - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vlastní zkušenost s broušením jakýchkoli materiálů – i jako hobby.
Obecně – manuální zručnost.
Připravenost jednat se širokou škálou partnerů – od brusičů ve výrobě po ředitele výroby a nákupu, příp. i majitele firem.
flexibilita, loajalita, pozitivní přístup, manuální zručnost výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma dováží a distribuuje brusiva pro široké použití, zejména při výrobě a opravách automobilů, při opracování dřeva, kompozitních materiálů a při broušení všech druhů kovů.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3886606  Datum zveřejnění: 6.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc