Pracovník/čka pre sklad s textilom - Veľká Británia - bez jazykových znalosti !

ALEKO recruitment agency, s. r. o.

Miesto práce
Spojené kráľovstvo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1400 - 2000 EUR/mesiac, Pay Days £7,83, Pay Nights £8

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v novom modernom distribučnom textilnom sklade s oblečením, bižutériou, obuvou a inými módnymi doplnkami svetových módnych značiek. Nenáročná práca vhodná pre absolventov škôl bez praxe, jednotlivcov, páry, skupinky.

- spracovanie objednávok
- nakladanie tovaru v sklade
- práca aj na oddelení E-com (objednávky a nákup cez internet)
- balenie rôzneho druhu oblečenia, obuvi a bižutérie
- práca so skenerom, skenovanie tovaru, zadávanie dát do PC systému
- vyzdvihnutie tovaru na základe objednávky
- balenie a ukladanie odevov do plastových vriec, krabíc, následné etiketovanie a štítkovanie
- príprava tovaru na expedíciu
- vyzdvihnutie tovaru a vybaľovanie z krabíc na sekcii príjem tovaru
- pri práci sa vyžaduje dôslednosť, presnosť, samostatnosť a precíznosť
- príjemná pracovná atmosféra v teplom a čistom sklade

Jedná sa o prácu pre veľkú anglickú spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov v moderných veľkoskladoch a logistických centrách s rôznym druhom tovarov, v rôznych lokalitách Veľkej Británie.

Možnosť dlhodobej práce s dobrým zárobkom.

Nakoľko máme momentálne väčší počet miest, umiestnime každého pracovníka !

Po príchode zabezpečené veľmi pekné - nové - čisté - ubytovanie -garantujeme - a pošleme Vám aj fotografie ubytovania - v prenajatých domoch - shared houses, ktoré sú plne vybavené /pračka, vysávač, chladnička / a zariadené moderným a novým nábytkom. Izby sú 1 - 2 posteľové. V domoch je kúpeľňa, soc. zariadenia, kuchynka, ktorá je vybavená riadom , mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a hriankovačom. Na všetkých domoch je bezplatný internet, poskytnutý ubytovacou spoločnosťou.
Taktiež, len našou agentúrou (našim koordinátorom hovoriacim slovensky ), na mieste je poskytovaný bezplatný servis:

- Asistencia pri registrácii štartovacieho účtu.
- Asistencia pri registrácii National Insurance Number.

- doprava z letiska zabezpečená
- príplatky za nočné smeny
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
-dobré referencie a odozvy od umiestnených uchádzačov
- pri podpise zmlúv Vám poskytneme kompletné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /zdravotné poisťovne, úrady práce, .../ .
- práca na min. 3- mesiace s možnosťou predĺženia
- pomoc so zakúpením letenky
- Aleko agency ma celoslovenskú pôsobnosť, nemusíte k nám cestovať osobne, vieme vybaviť prácu aj s pomocou pošty, emailu, faxu, telefónu a ušetrite si tak náklady na cestovanie po Slovensku! -

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :

ALEKO agency, Masarykova 22, 080 01 Prešov , mail : [email protected] tel.: 0907 515265

- po obdŕžaní mailu alebo pri osobnej návšteve dohodneme termín podpísania pracovných zmlúv a vycestovanie.
- po podpísaní zmlúv zorganizujeme vycestovanie, pomôžeme s rezerváciou lístkov a obdŕžíte podrobné inštrukcie na cestu až k zamestnávateľovi. Samozrejme, pred vycestovaním obdržíte aj kontakt na manažéra, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a v prípade potreby Vám poskytne rady a pomoc.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Spoločnosť je jednou z najrýchlejšie rastúcich svetových
spoločností a zaraďuje sa medzi módnych lídrov .V roku 2015 získala ocenenie Fashion Awards 2015.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tradícia spoločnosti Aleko je viac ako 25-ročná - začiatok vykonávania činnosti na základe živnostenského oprávnenia sa datuje rokom 1997. Počas 25tich rokov našej zodpovednej a neúnavnej práce v prospech našich klientov sme sa zaradili medzi najväčšie a najúspešnejšie personálne agentúry na Slovensku so zameraním na sprostredkovanie pracovných pobytov v krajinách EÚ a EHP.

Naša agentúra ponúka dlhoročné skúsenosti , serióznych a overených dlhodobých partnerov a zamestnávateľov v zahraničí ako aj doma a individuálny a empatický prístup ku každému uchádzačovi.

Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými agentúrami a ponúkame kompletný servis - rýchle a spoľahlivé sprostredkovanie zamestnania , preklad a spracovanie životopisov, pomoc s vycestovaním a zabezpečenie ubytovania pre uchádzačov, pomoc a asistenčné služby počas pobytu v zahraničí sú u nás samozrejmosťou.

Naša agentúra má celoslovenskú pôsobnosť .

Spoločnosť Aleko agency bola v roku 2009 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2009.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3185779  Datum zveřejnění: 30.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1400 - 2000 EUR/mesiac, Pay Days £7,83, Pay Nights £8