Operations Branch coordinator

ALGECO s.r.o.

Místo práce
Spytihněv, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· koordinace provozních procesů v rámci jednotlivých oddělení pobočky

· sledování a koordinace pohybu jednotek, jejich evidence a inventarizace

· koordinace činností subdodavatelů

· optimalizace využití skladových zásob na pobočce ( moduly&360 vybavení )

· implementace iniciativ BOZP

Zaměstnanecké výhody, benefity

· stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti

· příjemné a dynamické pracovní prostření

· motivující měsíční finanční ohodnocení, kvartální finanční bonusy dle dosahovaných výsledků

· nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování ve výši 75 Kč/den, finanční příspěvky za odpracovanou dobu již od 1. roku ve společnosti, příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění, roční valorizace mzdy, zvýhodněné telefonování pro celou rodinu, teambuildingové aktivity

· nepřetržitá odborná asistenční služba ELA pro zaměstnance a rodinu (finance, právo, psychologie a zdravý životní styl)

· možnost osobního i profesního rozvoje

· práci na zajímavých projektech

· pro úspěšné zaměstnance možnost kariérního růstu

· Očekávaný datum nástupu: ihned, popř. dle dohody.

· Pracovní poměr na 1 rok s prodloužením na dobu neurčitou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· SŠ vzdělání, zkušenosti s provozním řízením pobočky výhodou

· anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem)

. schopnost efektivní komunikace

· MS Office (excel)

. znalost Navision+Power BI vítána

· ŘP sk. B

· znalost modulárních stavebních systémů výhodou

· zkušenosti s přípravou a realizací staveb vítána

· schopnost týmové práce

· kreativita, zodpovědnost, spolehlivost

· orientace na dosažení výsledků

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ALGECO je spolehlivým dodavatelem modulárních staveb a zodpovědným partnerem stovek spokojených zákazníků. Mimo obytné kontejnery, stavební buňky a skladové kontejnery dodáváme také kompletní modulární stavby firemních či školských zařízení. Kancelářské a skladové prostorové řešení, vybavení staveniště a kompletní servis pro eventy. Nedílnou součástí našeho portfolia je také komplexní SERVIS 360°.

Ve společnosti ALGECO respektujeme a oceňujeme rozmanitost, jsme nadšeni pro naše lidi, zákazníky a planetu.
Rozvíjíme prostředí, kde je rozmanitost oceňována, procesy jsou nastaveny spravedlivě a každý cítí pocit sounáležitosti.
Zavázali jsme se vybudovat firemní kulturu, která spojuje to nejlepší z našich lidí a jejich jedinečných schopností, zkušeností a dovedností. Tvoříme prostředí, kde se lidé mohou rozvíjet a vzkvétat.

Připojíte-li se k týmu ALGECO, budete moci uplatňovat a rozvíjet své znalosti a dovednosti, budete plnohodnotnou součástí týmu, který má důležitou roli v inovaci a budování lepší budoucnosti a zároveň tvoří hodnoty pro naše zákazníky, zaměstnance, společnost a planetu.
ID: 4454387  Datum zveřejnění: 26.10.2022